Aromaterapie Brno

Oleje pro (nastávající) maminky

Osobní vůně může být skvělým průvodcem těhotenstvím. Pomůže zvládnout strachy z neznámého, z porodu, lékařů nebo nové role, která ženu čeká. Navíc olejová péče o bříško svědčí kůži a je prevencí vzniku strií. 

Na sobě mám odzkoušeno, že když ucítím olej, který jsem v těhotenství používala, vrací se mi samé krásné vzpomínky. Na to netrpělivé očekávání, na ty naivní představy o porodu a mateřství, na šestinedělí… Moc mi to pomáhá ve chvílích, kdy jsem ráda, že si dám večer konečně v klidu sprchu. 

Jako základ těhotenské směsi používám KADIDLO, POMERANČ, RŮŽI nebo GERÁNIUM RŮŽOVÉ. Zbytek už ladíme vždy s klientkou podle její osobní představy. Kadidlo pomáhá zvládnou obavy a přináší potřebný klid, pomeranč rozveseluje a dodává optimismus a geránium s růží posilují ženskou energii. 

Na posledním kurzu se nám povedlo namíchat i skvělou vůni, kterou bych ráda doporučila dál maminkám, kterým to všechno občas přerůstá přes hlavu. Kterým ne, že? .) Zkuste směs BENZOINU, VAVŘÍNU, KARDAMOMU, PALMORŮŽOVÉ a MATEŘÍDOUŠKY. Kombinace prvních čtyř olejů vytváří příjemnou, smyslnou a mírně provokativní ženskou vůni. Mateřídouška dodá potřebnou silnou energii matky bojovnice. To, aby všem bylo jasno, že už nemají co dočinění s lehkovážnou milenkou .) Benzoe je povinností pro všechny maminky pečovatelky, posiluje slezinu a jeho sladká vůně konejší a uklidňuje. Vavřín je korunou vítězů, pomáhá proto unaveným maminkám připomenout, jak skvěle všechno zvládají. Kardamom podporuje trávení maminek, které často něco zhltnou jen tak za pochodu a je nosičem radostné energie. Palmorůžová pomáhá s ženskou transformací.  

Lahvičku noste při sobě a při každé příležitosti mázněte na předloktí a čichejte .)

Foto: Kateřina Pazderková