Aromaterapie Brno

Konzultace a míchání osobních vůní

Přijďte si vyrobit váši jedinečnou vůni. Společně pro vás vybereme aromaterapeutickou směs na míru na základě vašich požadavků a aromaterapeutické diagnostiky. Tuto směs pak můžete používat jako osobní parfém, při meditacích nebo konkrétních situacích spjatých s vaším problémem, jako tělový olej nebo ji můžete přinést svému masérovi.

Éterické oleje se používají už tisíce let pro léčení těla i duše. Dnes jsou však pro komerční parfémy příliš luxusní surovinou. Vůni, kterou si na workshopu vyrobíte, tak rozhodně běžně nekoupíte. 

Vliv aromaterapie na psychiku člověka je okamžitý. Reakce pro přičichnutí k lahvičce přichází dřív než za jednu vteřinu. Čichové nervy vedou přímo do center mozku spojených s naším nevědomím a emocemi. Vaše vůně vám tak může pomoci zvládat stres, nespavost, úzkosti, různé strachy, obavy nebo může být skvělým průvodcem relaxací, meditacemi nebo třeba cvičením jógy.

V rámci konzultací vám mohou připravit směsi pro těhotenství, porod, na podporu trávení, proti stresu, proti nachlazení, bolestem, proti nespavosti, pro děti atd.