Aromaterapie Brno

O mně

Anna Krutová

Jmenuji se Anna Krutová. Chtěla jsem žít bez coldrexu, paralenu a dalších léků. Zajímaly mě bylinky a nakonec jsem vystudovala Institut aromaterapie v Praze. V aromaterapii se od té doby dál vzdělávám a nejspíš to nikdy neskončí .). 


Co umím? 
Kromě aromaterapie se věnuji také Bowenově technice, Arvigo therapy (Mayská masáž břicha), používám baňkování, akupresuru a reflexologii. Mám také rekvalifikační kurz sportovního maséra. 

Co používám? 
Nejkvalitnější přírodní éterické oleje od značek Florihana, Oshadhi a Nobilis Tilia. Do masážních směsí jako nosné oleje výhradně rostlinné panenské oleje - nejčastěji mandlový, slunečnicový, makový, jojobový, meruňkový, ricinový a šípkový. Masážní nebo terapeutická směs je pokaždé jiná a pokaždé sestavená klientovi na míru. Ráda pracuji také s hydroláty od Florihany. 

A proč to dělám? 
Původním povoláním jsem novinářka a režisérka. V roce 2006 jsem se kvůli vlastním úzkostem a nejistotám začala zabývat osobním rozvojem a od té doby se úplně všechno změnilo. Absolvovala jsem řadu seminářů a kurzů. Začala jsem ošetřovat rodinu a blízké přátele a nakonec se ukázalo, že je o moje služby větší zájem, než jsem čekala. Rozhodla jsem se proto otevřít svou aromaterapeutickou praxi i pro veřejnost. Momentálně se starám o svou malou dcerku, takže přijímám jen několik klientů týdně.