Jmenuji se Anna Krutová. Ve své práci kombinuji aromaterapii a bodyterapii. 

Jak pracuji? 
Hledám s klienty souvislosti mezi jejich duší a tělem. Provázím je na cestě k většímu uvolnění a spokojenosti v životě. Věřím, že každý má v sobě odpovědi na otázky, které zrovna řeší. Ve své práci kombinuji verbální techniky s masážemi a prací s dotekem. Ke každému sezení vytváříme společně aromaterapeutickou směs na míru buď jako tělový/masážní olej nebo do inhalační tyčinky, roll-onu či rozprašovače.  

Co používám? 
Nejkvalitnější přírodní éterické oleje od značek Florihana, Oshadhi a Nobilis Tilia. Do aromaterapeutických směsí pak jako nosné oleje výhradně rostlinné panenské oleje – nejčastěji mandlový, slunečnicový, makový, jojobový, meruňkový, ricinový a šípkový. Masážní nebo terapeutická směs je pokaždé jiná a pokaždé sestavená klientovi na míru. Ráda pracuji také s hydroláty od Florihany. 

A proč to dělám? 
Původním povoláním jsem novinářka a režisérka. Pracovní prostředí plné stresu, touha po dokonalosti a přílišná přemýšlivost mi po pár letech praxe přinesly do života velké pocity nejistoty a úzkosti. A tak jsem v roce 2006 začala s vlastním osobním rozvojem. Vždy mě fascinovala uvolňující moc doteku. Na Institutu aromaterapie pro mě vše zaklaplo dohromady a vykročila jsem úplně jiným směrem. Vzdělávám se dál a momentálně jsem ve výcviku v biodynamické bodypsychoterapii u Mony Lisy Boyesen. Spoluzaložila jsem Školu Aromaterapie & Bylinky, se kterou pořádáme mezinárodní aromaterapeutickou konferenci, festivaly, kurzy a přednášky. Snažím se, aby nám život voněl .).