Prožitkové aromaworkshopy, příjemné večery v podporující skupině. Přes práci s tělem společně hledáme cesty, jak se uvolnit a najít větší klid a pohodu. Každý večer má své téma. Na každém večeru mícháme jinou aromakompozici.
Udělejte si čas a prostor pro sebe. Tématem lednového workshopu bude Lehká hlava. Pomocí tance, cvičení, meditací a masáží se naladíme na sebe a vyčistíme hlavu od nepotřebných zátěží. Žádné povinnosti, starosti. Jen vy a vůně.
Z workshopu si každý odnese inhalační tyčinku s vůní pro meditaci.
Na skupinovém workshopu (max 8 lidí), budeme kombinovat techniky biorelease (uvolnění těla i psychiky) a aromaterapie. Součástí práce je sdílení ve skupině.
Termín:  středa 18. ledna 2023 (17.30 – 21.00) – lehkou večeři s sebou
Místo: Studio Allori, Mezníkova 8, Brno
Cena: 1000Kč
Počet účastníků: min. 5 – max. 8
Přihlášky: e-mailem na anicka.krutova@gmail.com

 

Aromarelease - prožitkový workshop (18.1.2023)

Cyklus večerních workshopů pro všechny, kteří doma chtějí začít používat aromaterapii a nebo si chtějí udělat “systém” .). Jednotlivá témata na sebe navazují tak, aby se účastníci naučili pracovat s éterickými oleji, rostlinnými oleji a hydroláty v domácím prostředí. Každá kapitola kurzu má vždy teoretickou část, ke které dostanete skripta a praktickou část, kdy vyrábíme dvě aroma směsi z kvalitních přírodních ingrediencí.

Na živo. Na vlastní nos. Do hloubky.

Cyklus večerních workshopů pro všechny, kteří doma chtějí začít používat aromaterapii a nebo si chtějí udělat “systém” .). Jednotlivá témata na sebe navazují tak, aby se účastníci naučili pracovat s éterickými oleji, rostlinnými oleji a hydroláty v domácím prostředí. Každá lekce má vždy teoretickou část, ke které dostanete skripta a praktickou část, kdy vyrábíme dvě aroma směsi z kvalitních přírodních ingrediencí.

Termíny, náplň a přihlášky najdete na stránkách Školy Aromaterapie & Bylinky zde: https://www.aromaterapieabylinky.cz/aroma-na-doma/

Aroma na doma

V rámci tohoto praktického předporodního kurzu (10. až 12.2.2023) mám v neděli workshop o tom, jak přírodní cestou pečovat maminku v těhotenství a o miminko v prvních týdnech po narození.

Víkendový kurz pro nastávající rodiče. Koná se na Latě – Plovdivská 8, Brno Žabovřesky.
Čeká na vás praktický nácvik péče o miminko a kojení, průvodce porodem a šestinedělím, aromaterapie a jóga pro těhotné. Akce je vhodná pro oba rodiče nebo budoucí maminku a netěhotný doprovod.
Přípravou k nastávajícímu rodičovství vás provede zkušený tým: dula a porodní asistentka Kateřina Sedláčková, laktační poradkyně Lucie Nečasová, cvičitelka jógy Lucie Walachová, aromaterapeutka Anna Krutová.
Na akci se přihlašuje jen nastávající maminka, doprovod má účast zdarma a ani se nemusí přihlašovat.

https://lata.luzanky.cz/Vzdelavani/66819/Vikendovy-kurz-Cekame-miminko-(1)

Víkendový kurz Čekáme miminko (10.-12.2.2023)

V cyklu přednášek zaměřených na jednotlivá roční období vám představíme aromaterapii jako každodenního průvodce. Na jaře je tématem probouzející se energie elementu Dřeva, která přináší přirozenou očistu těla i duše po zimě. Vhodné éterické oleje a hydroláty mohou osvěžit vaše pravidelné jarní rituály, zpestřit jídelníček při detoxu, podpořit relaxaci při jarní únavě a zklidnit při výkyvech nálad, které jdou ruku v ruce s jarními výkyvy počasí.

V cyklu přednášek zaměřených na jednotlivá roční období vám představíme aromaterapii jako každodenního průvodce.

Na jaře je tématem probouzející se energie elementu Dřeva, která přináší přirozenou očistu těla i duše po zimě. Vhodné éterické oleje a hydroláty mohou osvěžit vaše pravidelné jarní rituály, zpestřit jídelníček při detoxu, podpořit relaxaci při jarní únavě a zklidnit při výkyvech nálad, které jdou ruku v ruce s jarními výkyvy počasí.

Cena: 550 Kč

Více info a přihláška zde: https://www.aromaterapieabylinky.cz/jarni-aromaterapie/

Jarní aromaterapie - (29. 3. 2023)

Online kurz pro všechny (nastávající) rodiče nebo pro ty, kteří pracují s dětmi. Proč na děti nemazat běžnou kosmetiku? Jaká aromaterapie je pro děti bezpečná? Co pořídit do aromalékárničky pro děti? Jak předejít miminkovským trápením? Co použít při nachlazení? A jaké vůně pomohou při rodičovské krizi?

Online kurz pro všechny (nastávající) rodiče nebo pro ty, kteří pracují s dětmi. Proč na děti nemazat běžnou kosmetiku? Jaká aromaterapie je pro děti bezpečná? Co pořídit do aromalékárničky pro děti? Jak předejít miminkovským trápením? Co použít při nachlazení? A jaké vůně pomohou při rodičovské krizi?

Obsah kurzu Aromapéče o děti: 

1. díl: Přírodní kosmetika (45 minut)

– rozdíl mezi běžnou a přírodní kosmetikou
– jak poznat opravdu přírodní produkty
– výroba balzámu pro miminka

2. díl: Aromalékárnička (45 minut)

– hydroláty jako průvodci od narození
– rostlinné oleje pro každý den
– éterické oleje pro rodiny s dětmi
– přehled vhodných léčivých rostlin

3. díl: Aroma pro miminka (60 minut)

– principy Alpha nursingu – citlivé poporodní péče podle Mony Lisy Boyesen
– péče o pokožku miminek
– koupání
– úleva od bolestí bříška či při růstu zoubků
– potíže s usínáním

4. díl: Jak na nachlazení (60 minut)

– podzim a zima podle Pěti elementů
– jídlo jako lék
– aromaterapie a imunita
– tipy při rýmě, kašli, horečce…

5. díl: Rodičovská psychika (50 minut)

– relaxace s vůněmi (včetně praktických ukázek)
– tipy na vhodné éterické oleje při únavě, nejistotě, hněvu …

Jaká je cena a co za ni dostanu?

Cena:   1250,- Kč  – v ceně jsou skripta (40 stran), online výuka a účast na online poradně s lektorkou. Na workshop vám rádi vystavíme dárkový certifikát a zašleme ho poštou!

Více info a přihlášky na stránkách spolku Aromaterapie & Bylinky: https://www.aromaterapieabylinky.cz/online-aromapece-o-deti/

Online Aromapéče o děti

Naučte se doma používat éterické oleje, hydroláty a rostlinné oleje. Dozvíte se, jakými cestami lze aromaterapii aplikovat i co pořídit do domácí aromalékárničky.

Cena: 400Kč (přihlášení pomocí formuláře zde: https://www.aromaterapieabylinky.cz/online-aroma-na-doma/

První část: Aroma na doma – Úvod do aromaterapie 

* co je aromaterapie
* jak funguje
* pohled do historie
* co je éterický olej, hydrolát
* panenské rostlinné oleje

Druhá část: Aroma na doma – Jak na to? 

* inhalace
* rozdíl mezi aromalampou a difuzérem
* příprava aromaterapeutické koupele
* míchání směsí na tělo
* bezpečná aromaterapie
* správné dávkování

Třetí část: Aroma na doma – Domácí aromalékárnička 

Éterické oleje:
* citrusové: citron a pomeranč
* jehličnany: borovice a smrk
* levandule
* eukalypt
* geránium

Hydroláty:
* růžový
* levandulový

A na závěr knihy o aromaterapii, které se vám doma mohou hodit.

Online Základy aromaterapie

Se Školou Aromaterapie & Bylinky pořádám největší setkání milovníků léčivých rostlin v České republice. 16.9. Aromakonference Brno, 17.9. 2023 Festival Aromaterapie & Bylinky! Více info na www.aromaterapieabylinky.cz Zažijte spolu s námi den plný bylinek a vůní!

Se Školou Aromaterapie & Bylinky pořádám největší setkání milovníků léčivých rostlin v České republice. Zapište si do diářů data na příští rok!

16. 9. 2023 Aromakonference Brno 2023

17. 9. 2023 Festival Aromaterapie & Bylinky v Otevřené zahradě

Aromaterapie & Bylinky v Brně! (16. a 17. 9. 2023)